Belevo Sp. z o.o. Szkolenia Trainings

Szkolenia i kursy

Działalność edukacyjna naszej firmy ukierunkowana jest głównie na dokształcanie i podnoszenie kwalifikacji personelu firm współpracujących. To właśnie dzięki szkoleniom kadra naszych Klientów jest w pełni świadoma swojej odpowiedzialności za każdy etap pracy w produkcji lub handlu.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc?

Optymalizujemy procesy szkoleniowe dla naszych Klientów w zakresie kosztów jak i doboru szkoleń. Wykonujemy również roczne harmonogramy szkoleniowe.

W naszej aktualnej ofercie znajdują się następujące szkolenia online, które są dostosowane do najnowszych wymagań i trendów w branży:

1) GMP+ zadbaj o bezpiezpieczeństwo materiałów paszowych i stabilność swojego przedsiębiorstwa! - nowe wymagania GMP+ już od marca 2024, z nami dostosujesz dokumentację do GMP+ 2020 FC scheme. Oferujemy również kompleksowe szkolenie GMP+ 2020 FC - kliknij.

2) Unijna Baza Danych – szkolenie dwudniowe! - tematyka szkolenia ukierunkowana na następujące wymagania: a) rejestracja / tworzenie konta w bazie UDB (1h), b) prezentacja bazy UDB, nawigacja po bazie i omówienie funkcjonalności (2h), c) sesja pytań i odpowiedzi na pytania(3h).

3) Wymagania standardu IFS Food v 8 - szkolenie zapewniające kompleksowe zrozumienie wymagań wersji 8 standardu IFS Food, kluczowego dla producentów żywności dążących do doskonałości operacyjnej.

4) Znakowanie żywności zgodnie z rozporządzeniem 1169/2011 - kurs umożliwiający uczestnikom nabycie wiedzy na temat prawidłowego oznakowania produktów żywnościowych, co jest niezbędne do spełnienia obowiązujących regulacji prawnych.

5) System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli „HACCP” - szkolenie oferujące gruntowne zrozumienie zasad i praktycznego wdrażania systemu HACCP, który jest podstawą bezpieczeństwa żywności.

6) Wymagania standardu BRC Food Global standard v. 9 - kurs dostarczający szczegółowych informacji o wymaganiach dziewiątej wersji Globalnego Standardu BRC dla bezpieczeństwa żywności, niezbędnych dla firm dążących do certyfikacji BRC.

.

Program szkolenia - pobierz plik (PDF)

.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem szkoleń (tel. +48 791-414-042 lub email albert@belevo.eu) w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat programów, metod dydaktycznych, terminów najbliższych szkoleń oraz procedur zapisów. Mam nadzieję, że ta treść spełnia Twoje oczekiwania. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy lub chcesz dokonać jakichkolwiek zmian, daj mi znać!

.

formularz kontaktowy
Szkolenia systemów Belevo Kursy Belevo

Nasi pracownicy

Jako zespół konsultantów i specjalistów z różnych dziedzin, posiadamy wiedzę oraz perspektywę i działamy w oparciu o kulturę współpracy. Pracujemy, by zrozumieć problemy naszych klientów i dążymy do tego, by – stawiając lepsze pytania – usprawnić pracę i zyski ich przedsiębiorstw.

szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne systemów jakości

Dlaczego my

Profesjonalizm

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Etyka

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Bezpieczeństwo

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe