Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Standard GMP+

Europejski kodeks dobrych praktyk w zakresie przemysłowej produkcji bezpiecznych materiałów paszowych (EFISC) zapewnia dobrowolny system zapewnienia bezpieczeństwa pasz dla przemysłu materiałów paszowych, zharmonizowany w całej UE.

Celem tego kodeksu jest zapewnienie bezpiecznej paszy dla zwierząt, a tym samym zwiększenie bezpieczeństwa w całym łańcuchu pokarmowym aż do konsumentów poprzez najlepsze wykorzystanie doświadczenia i wiedzy branżowej. Ponadto zharmonizowany system gwarancji pozytywnie przyczynia się do uczciwych praktyk handlowych i swobodnego przepływu materiałów paszowych na rynku UE. Wdrożenie w całej UE zwiększa przejrzystość, poprawia wydajność i zaufanie klientów.

Dlatego kodeks zawiera wskazówki dla producentów dotyczące sposobu ustanowienia własnego systemu zarządzania bezpieczeństwem pasz zgodnie z odpowiednimi przepisami UE. Kod obejmuje wymagania dotyczące systemu zarządzania, programów wstępnych, kontroli ryzyka (krytyczne punkty kontroli analizy zagrożeń), wycofania i identyfikowalności.

Standard EFISC/GTP obejmuje następujące branże:

- przetwórstwo nasion oleistych (produkcja śrut, makuchów, oleju),

- przetwórstwa skrobii (przetwórstwo ziemniaków, pszenicy, itp.),

- produkcja biokomponentów tj. biodiesel (gliceryna),

- handel i magazynowanie w ramach GTP.

Wdrażamy stadard bezpieczeństwa żywności EFISC/GTP. Oferujemy kompleksowe wdrożenie EFISC/GTP dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu HACCP to wynik wieloletnich doświadczeń.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

.

formularz kontaktowy
EFISC szkolenia pasze prawo code of conduct gtp efisc pasze produkcja biodiesel

Dlaczego standard EFISC / GTP?

EFISC/GTP jest dobrowolnym standardem w obszarze rynku paszowego. W związkiu z tym, każde przedsiębiorstwo sektora paszowego (produkcja, handel, magazynowanie, transport) może stosować ten standard aby wykazać zgodność min. z wymogami prawa paszowego.

GTP  handel produkcja transport pasz

Dlaczego my

Wdrożenia EFISC/GTP

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty EFISC/GTP

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia EFISC/GTP

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe