Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

SMETA (Sedex)

SMETA to metodologia audytu, zapewniająca spełnienie najlepszych praktyk etycznych. Została zaprojektowany, aby pomóc audytorom w przeprowadzaniu wysokiej jakości audytów, które obejmują wszystkie aspekty odpowiedzialności biznesu. Obejmując cztery filary Sedex dotyczące pracy, zdrowia i bezpieczeństwa, środowiska i etyki biznesowej.

Jeżeli posiadacie Państwo obawy co do swojego łańcucha dostaw albo pragniecie się upewnić, jak można zabezpieczyć swoje interesy oraz poprawić praktyki zakupów w swojej firmie, Belevo może we współpracy z Państwem dostarczyć zarówno audit wewnętrzny SMETA, jak i opracować program skierowany na problemy, z którymi aktualnie się borykasz i wprowadzić skalowalne rozwiązania.
Nasza działalność koncentruje się na pełnej poufności oraz z dedykowanym konsultantem.

SMETA została zaprojektowana dla dostawców, aby poprzez jeden audyt wykazać zgodność dla wielu klientów, spełniając tym samym wymagania wielu klientów i ograniczając powielanie audytów etycznych. Jeśli macie Państwo obawy co do swojego łańcucha dostaw albo pragniecie się upewnić, że dostawca spełnia wszelkie wymagania, Belevo może we współpracy z Tobą dostarczyć Ci zarówno audit wewnętrzny SMETA, jak i opracować program skierowany na problemy, z którymi się borykasz i wprowadzić skalowalne rozwiązania.Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc.

  • Jak spełnić wymagania SMETA

- audyt wewnętrzny SMETA / SA8000 / BSCI / EcoVadis
- weryfikacja dokumentacji wewnętrznej
- szkolenie z zakresu SMETA / SA8000 / BSCI / EcoVadis
- usługi wdrożeniowe oraz doradcze
- weryfikacja wdrożonego systemu SMETA / SA8000 / BSCI / EcoVadis

- proces certyfikacji Systemu SMETA / SA8000 / BSCI / EcoVadis

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
SMETA w przemyśle SEDEX w usługach

Dlaczego SMETA?

SMETA (SEDEX) dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat SMETA, szkolenia SMETA, wdrożenie SMETA, norma SMETA, audyty SMETA. Konsultacje SMETA w całym kraju.

Wycena wartości firm, etyczne audyty, csr, doradztwo, certyfikaty

Dlaczego my

Wdrożenia SMETA

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty SMETA

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia SMETA

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe