Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

FSC & PEFC

Certyfikacja FSC i PEFC umożliwia firmom uwiarygodnienie jakości produktów firmy poprzez wykorzystanie logo FSC lub PEFC na ich etykietach. Certyfikat FSC i PEFC umożliwia również wejście na rynki w krajach o szczególnej świadomości ekologicznej oraz podjęcie współpracy z innymi firmami, dla których ten aspekt jest ważny.

Certyfikat Forest Stewardship Council (FSC) i Programme for the Endorsement of Forest Certification (PEFC) są to certyfikaty funkcjonujące w przemyśle drzewno-papierniczym, świadczące o tym, że surowce, półfabrykaty i wyroby gotowe posiadające ten certyfikat pierwotnie pochodzą z obszarów leśnych spełniających wymagania odpowiedzialnej gospodarki leśnej biorącej pod uwagę aspekty ekonomiczne społeczne i ekologiczne. Certyfikat FSC i PEFC w praktyce oznaczają więc, że drewniany lub papierowy produkt, który trafia w nasze ręce w sklepie został wytworzony w sposób odpowiedzialny na wszystkich etapach produkcji - od momentu wywiezienia drewna z lasu do chwili, gdy kupujemy go w sklepie.

Wszyscy producenci i dystrybutorzy drewna i produktów z drewna, którzy po raz pierwszy wprowadzają te wyroby na rynek Unii Europejskiej, muszą spełniać wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej 995/2010 - mieć wdrożony system zasad należytej staranności obejmujący procedury i środki służące m.in. identyfikacji źródła pochodzenia drewna i oceny ryzyka. Zarówno certyfikacja FSC, jak i PEFC w znaczny sposób pomaga spełnić te wymagania.Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
FSC PEFC w przemyśle FSC w papier i drewno, leśnictwo

Dlaczego FSC & PEFC?

FSC dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat FSC, szkolenia PEFC, wdrożenie FSC, norma PEFC, audyty FSC. Konsultacje PEFC w całym kraju.

fsc drewno papier wdrożenia szkolenia audyty

Dlaczego my

Wdrożenia FSC & PEFC

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty FSC & PEFC

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia FSC & PEFC

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe