Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

cGMP Dobra Praktyka Wytwarzania

GMP odnosi się do przepisów Dobrej Praktyki Wytwarzania ogłoszonych przez polskie wymagania prawne, Przepisy te, które mają moc prawną, wymagają, aby producenci, przetwórcy i pakujący leki, wyroby medyczne, suplementy diety i krew podejmowały aktywne działania w celu zapewnienia, że ​​ich produkty są bezpieczne i higieniczne.

Przepisy GMP wymagają podejścia jakościowego do produkcji, umożliwiając organizacjom zminimalizowanie lub wyeliminowanie przypadków zanieczyszczenia, pomyłek i błędów. Chroni to konsumenta przed zakupem produktu, który nie jest skuteczny lub nawet niebezpieczny. Nieprzestrzeganie przez firmy przepisów GMP może spowodować bardzo poważne konsekwencje, w tym wycofanie z rynku, grzywny i kary więzienia.

Przepisy GMP dotyczą takich kwestii, jak prowadzenie dokumentacji, kwalifikacji personelu, warunków sanitarnych, higieny, weryfikacja sprzętu kontrolno-pomiarowych, weryfikacja procesu i zarządzania reklamacją. Większość wymagań GMP jest bardzo ogólna i otwarta, dzięki czemu każdy producent może indywidualnie zdecydować, jak najlepiej wdrożyć niezbędne kontrole. Zapewnia to dużą elastyczność, ale wymaga również, aby producent interpretował wymagania w sposób, który ma sens dla każdej firmy.

Wdrażamy system GMP. Analizujemy Zagrożenia i Krytyczne Punkty Kontroli w przedsiębiorstwach. Kompleksowe wdrożenie systemu cGMP dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu GMP to wynik wieloletnich doświadczeń.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
ISO 9001 w przemyśle ISO 9001 w usługach

Dlaczego system cGMP?

GMP dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat cGMP, szkolenia farmacja, wdrożenie GMP leki, norma suplementy, audyty wyroby medyczne. Konsultacje farmacja w całym kraju.

Kontekst organizacji, szanse, ryzyka i ocena

Dlaczego my

Wdrożenia GMP farma

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty cGMP

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia DPW farma

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe