Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

ISO 28000 zarządzanie łańcuchem dostaw

ISO 28000 jest to standard systemu zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw, który został opracowany w odpowiedzi na żądania branży transportu i logistyki, aby poprawić ogólne bezpieczeństwo łańcuchów dostaw.

Certyfikacja ISO 28000 może pomóc Państwa firmie zyskać przewagę nad konkurencją i zdobyć nowych klientów. Wdrożenie zapewni klientów i inne zainteresowane strony, że dysponujesz środkami kontroli ograniczającymi zagrożenia dla bezpieczeństwa łańcucha dostaw, zapewniając bezpieczeństwo osób i ochronę towarów i usług. To pomaga uprościć handel a w niektórych przypadkach nawet przyśpiesza procedurę przewozu transgranicznego towarów.

Spełnienie wymagań normy ISO 28000 nie stwarza dużych trudności. W każdej firmie transportowej bądź spedycyjnej jest wielu pracowników z bogatym doświadczeniem i olbrzymią znajomością rynku. Wykorzystanie wiedzy, która jest w organizacji, wypracowanie praktycznych procedur i zasad może skutecznie zabezpieczyć firmę przed wyłudzeniami ładunków a także podnieść jakość świadczonych usług.
Wdrożenie systemu ISO 28000 prowadzi do optymalizacji procesów w łańcuchu dostaw, dzięki wprowadzeniu analizy ryzyka do zarządzania, identyfikacji punktów krytycznych i zagrożeń.Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy

 

TAPA FSR - Wymagania dla bezpieczeństwa obiektów logistycznych. TAPA FSR określa minimalne dopuszczalne standardy bezpieczeństwa dla przechowywania i magazynowania w tranzycie. Norma obejmuje ocenę ryzyka, szereg typowych wymagań systemu zarządzania oraz zestaw wymagań dotyczących fizycznych środków bezpieczeństwa. Certyfikat FSR udowadnia, że ​​Twoja firma została oceniona pod kątem określonych wymagań i uznana za zgodną. Podstawowym celem TAPA jest wpływanie na pozytywne zmiany w praktykach bezpieczeństwa w całym transporcie towarowym i społecznościach ubezpieczeniowych. TAPA to globalne stowarzyszenie członkowskie, które obejmuje wiele wiodących światowych marek produkcyjnych, a także ich dostawców usług logistycznych i transportowych.

ISO 28000 w przemyśle, logistycei transporcie TAPA w usługach, transporcie i logistyce

Dlaczego system ISO 28000?

ISO 28000 dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat ISO 28000, szkolenia ISO 28000, wdrożenie ISO 28000, norma ISO 28000, audyty ISO 28000. Konsultacje ISO 28000 w całym kraju.

ISO 28000 certyfikat łańcucha dostaw transport logistyka belevo

Dlaczego my

Wdrożenia ISO 28000

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty ISO 28000

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia ISO 28000

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe