Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Standard Global GAP

GLOBALG.A.P. powstał jako niezależny, dobrowolny system zapewnienia bezpieczeństwa żywności dla pierwotnej produkcji rolnej. Standard GLOBALG.A.P. zaistniał pierwotnie pod nazwą EUREPGAP w 1997 r. jako inicjatywa grupy roboczej sieci handlu detalicznego zrzeszonych w organizacji EUREP (Euro-Retailer Produce Working Group) w celu wypracowania wspólnych procedur oraz jednolitego standardu dla Dobrej Praktyki Rolniczej GAP (Good Agricultural Practice) i zapewnienia bezpieczeństwa żywności.

Obecnie GLOBAL G.A.P. IFA Standard V6 stał się światowym standardem dobrych praktyk rolniczych i produkcyjnych. Obejmuje on zagadnienia: bezpieczeństwa żywności i identyfikowalność właściwego stosowania środków ochrony roślin, nawożenia, technik upraw, nawadniania, postępowania z odpadami, bezpieczeństwem i dobrobytem pracowników, bezpieczeństwem środowiska.

Standard GLOBALG.A.P. obejmuje cały łańcuch produkcyjny, od wysiania lub wysadzenia roślin do gruntu, poprzez pielęgnację, zbiory płodów, aż do obsługi produktu końcowego ( np.: przechowywanie, pakowanie, kondycjonowanie).

Reguluje obszary działalności w gospodarstwie dotyczące:

- zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego produktów (owoców i warzyw)

- zdrowia i bezpieczeństwa pracy personelu środowiska naturalnego i bioróżnorodnośc

- zastosowanie dobrych praktyk rolniczych (GAP)

- wdrożenie zasad Integrowanej Produkcji Roślinnej

- wdrożenie zasad systemu zapewnienia bezpieczeństwa żywności HACCP

- stosowanie systemu dokumentowania działań i identyfikacji produktu.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
ISO 9001 w przemyśle ISO 9001 w usługach

Dlaczego GlobalGAP?

GlobalGAP dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat GlobalGAP, szkolenia GlobalGAP, wdrożenie GlobalGAP, norma GlobalGAP, audyty GlobalGAP. Konsultacje GlobalGAP w całym kraju.

Kontekst organizacji, szanse, ryzyka i ocena

Dlaczego my

Wdrożenia GlobalGAP

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty GlobalGAP

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia GlobalGAP

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe