Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Standard FAMI-QS

FAMI QS opracowany został przez Europejskie Stowarzyszenie Producentów Premiksów i Dodatków Paszowych by sprostać wymaganiom zawartym w rozporządzeniach WE 183/2005 i 1831/2003. Głównym celem systemu jest zapewnienie wysokiego bezpieczeństwa, jakości oraz przestrzegania wymagań prawnych w celu zmniejszenia ryzyka, że niebezpieczne składniki paszowe mogą przeniknąć do łańcucha żywności i pasz. FAMI QS umożliwia miedzy innymi Uzyskanie przewagi konkurencyjnej na rynku.

System FAMI-QS ( Feed additives and Mixtures Ingredients–Quality System) jest dedykowany dla branży paszowej w szczególności przeznaczonym dla producentów oraz firm handlowych zajmujących dodatkami, mieszankami i premiksami do pasz.

Wdrażamy System jakości FAMI-QS. Analizujemy Zagrożenia i Krytyczne Punkty Kontroli w przedsiębiorstwach. Kompleksowe wdrożenie systemu FAMI-QS dopasowane do Państwa firmy. Nasza metodyka wdrażania systemu Fami-QS to wynik wieloletnich doświadczeń. Etapy uzyskania certyfikatu Fami-QS:

- Audyt wewnętrzny FAMI QS

- Opracowanie dokumentacji systemu FAMI QS

- Szkolenie z zakresu FAMI QS

- Wdrożenie systemu FAMI QS

- Weryfikacja wdrożonego systemu FAMI QS

- Proces certyfikacji Systemu FAMI QSSprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy

 

System Qualität und Sicherheit dla łańcucha żywności, w skrócie system QS, opiera się na kluczowych elementach globalnej inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa żywności (GFSI). System QS rozróżnia dwa duże segmenty, „łańcuch systemu mięsnego” i „łańcuch systemu owoców, warzyw oraz ziemniaków”, z których każdy dzieli się na trzy główne etapy produkcji, przetwarzania i wprowadzania do obrotu >>więcej.

ISO 9001 w przemyśle ISO 9001 w usługach

Dlaczego system FAMI-QS?

Fami-QS dotyczy wszystkich organizacji. Certyfikat Fami-QS, szkolenia Fami-QS, wdrożenie Fami-QS, norma Fami-QS, audyty Fami-QS. Konsultacje Fami-QS w całym kraju.

fami-qs dodatki paszowe, mieszanki paszowe, premiksy

Dlaczego my

Wdrożenia FAMI-QS

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty FAMI-QS

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia FAMI-QS

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe