Belevo Sp. z o.o. www.belevo.eu

Marine & Aquaculture Stewardship Council [MSC & ASC]

MSC (Marine Stewardship Council) w zakresie zrównoważonego rybołówstwa to wymagania zapewniające właściwe zarządzanie łowiskiem i jego odpowiedzialną eksploatację, w sposób podtrzymujący deklarowany poziom zarybienia oraz sprzyjający środowisku morskiemu. Wdrożenie wymagań normy MSC jest potwierdzeniem stosowania odpowiedzialnych praktyk rybackich i gwarancją uznania na rynku.

Organizacje MSC (Marine Stewardship Council) oraz ASC (Aquaculture Stewardship Council) opracowały wspólny standard dotyczący certyfikacji alg morskich. Standard ASC-MSC dotyczący alg morskich jest pierwszym z dwóch programów certyfikacji, łączących doświadczenie z zakresu zrównoważonego rybołówstwa i odpowiedzialnej akwakultury.

Dzięki certyfikacji według zasad i kryteriów MSC w zakresie zrównoważonego rybołówstwa organizacja.

- spełnia oczekiwanie niezależnej weryfikacji zrównoważonych połowów,

- wyróżnia się w coraz bardziej konkurencyjnej przestrzeni rynku,

- spełnia warunki stawiane preferowanym dostawcom,

- spełnia wymagania świadomych ekologicznie konsumentów,

- daje społeczeństwu dowód właściwego zarządzania zasobami,

- przyczynia się do poprawy niezrównoważonych łowisk.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Rozwiązujemy złożone problemy i wykorzystujemy pojawiające się możliwości, dążąc do osiągania lepszych wyników, które umożliwiają wzrost, optymalizację i ochronę przedsiębiorstw, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

formularz kontaktowy
asc zrównoważona produkcja ryb i owoców morza msc coc zrównoważone pozyskiwanie ryb, logo msc

Dlaczego system MSC?

MSC & ASC dotyczy wszystkich organizacji. CertyfikatMSC & ASC, szkolenia MSC & ASC, wdrożenie MSC & ASC, norma MSC & ASC, audyty MSC & ASC. Konsultacje MSC & ASC w całym kraju.

MSC & ASC zrównoważone połowy i hodowla ryb

Dlaczego my

Wdrożenia MSC & ASC

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Audyty MSC & ASC

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Szkolenia MSC & ASC

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe