Belevo Sp. z o.o. Certyfikacja Certification

Certyfikacja systemów

Belevo Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą doradczą świadczącą audyt, doradztwo biznesowe. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz kompetentnych doradców zapewniamy firmom na każdym etapie rozwoju, wsparcie i niezależną ocenę. Kompleksowo doradzimy w procesie certyfikacji systemu zarządzania począwszy od oceny wstępnej (opcjonalnie) poprzez audit certyfikacyjny. Prowadzimy szereg usług, które pozwolą rozszerzyć wiedzę z zakresu systemów zarządzania.

Sprawdź, w czym możemy Ci pomóc

Optymalizujemy procesy certyfikacji dla naszych Klientów w zakresie kosztów jak i jakości jednostek certyfikujących. Wspomagamy procesy certyfikacji.

formularz kontaktowy
Certyfikacja systemów Certyfikacja standardów

Nasi pracownicy

Jako zespół konsultantów i specjalistów z różnych dziedzin, posiadamy wiedzę oraz perspektywę i działamy w oparciu o kulturę współpracy. Pracujemy, by zrozumieć problemy naszych klientów i dążymy do tego, by – stawiając lepsze pytania – usprawnić pracę i zyski ich przedsiębiorstw.

Image 3 Image 4 Image 5 Image 6 Image 7

Dlaczego my

Profesjonalizm

Oferujemy usługi w zakresie profesjonalnego doradztwa biznesowego. Posiadamy duże doświadczenie we wspieraniu rozwoju przedsiębiorczości oraz wyspecjalizowaną kadrę ekspertów z różnych branż. Jesteśmy zespołem ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, a wszystko co robimy tworzone jest z pasją.

Etyka

Nasi konsultanci wykazują wysoką etykę zawodową odnoszącą się do żelaznej zasady świadczenia usług, że interes klienta jest najważniejszy, obok niego plasuje się zachowanie niezależności opinii oraz bardzo istotny aspek, na który szczególnie zwracamy uwagę, to zachować poufność wszelkich informacji Klienta.

Bezpieczeństwo

Bardzo elastycznie podchodzimy do formy współpracy. Często zarządzamy projektami w imieniu i na rzecz klientów, dlatego reprezentujemy ich interesy jako pełnomocnicy systemów, jak również w trakcie audytów certyfikujących. Informacje uzyskiwane w trakcie współpracy są objęte szczególną ochroną.

Media społecznościowe